Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / organizační pracovník/pracovnice, vedoucí sociální služby denní stacionář

organizační pracovník/pracovnice, vedoucí sociální služby denní stacionář

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici organizační pracovník/pracovnice, vedoucí sociální služby denní stacionář. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 30.9.2021 za od 20 200 do 31 240 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.10.2020. Další informace Vám poskytne Lenka Stehlíková, tel.: 416 742 087, e-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz.

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 20 200 – 31 240 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.10.2020 – 30.9.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Jedná se o 1,00 celý pracovní úvazek, který je kumulovaný: 0,5 p. ú. organizační pracovník ("provozní" pro 2 menší budovy) a 0,5 p. ú. vedoucí sociální služby denní stacionář pro osoby s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením, více na http://www.centrumsrdicko.cz/. V případě dobrých pracovních výsledků lze získat pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s těžce zdravotně handicapovanými uživateli, znalost správy budov, BOZP a PO, řidičský průkaz typu "B", bezúhonnost, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost rozhodovat a přijmout odpovědnost, schopnost týmové práce. Vítány jsou zkušenosti v rámci sociálních služeb včetně standardů kvality, provozu budov a provozu vnitřního bazénu, a to včetně vedení týmu.
Zaměstnanecké výhody:
pracovní doba pouze v běžném pracovním týdnu (od po. do pá.) - jen ranní směny. V organizaci je zajištěno stravování a zaměstnanec má nárok na dovolenou v rozsahu 5 týdnů, osobní ohodnocení, odměny, FKSP výhody, stabilita, jistota, dobrý kolektiv.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Stehlíková
Telefon: 416 742 087
E-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz

Referenční číslo ÚP: 19022260758
Poslední aktualizace: 25.6.2020

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 11.7.2020.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů