Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / příslušník/příslušnice Vězeňské služby na oddělení vězeňské stráže ve Vazební věznici v Litoměřicích

příslušník/příslušnice Vězeňské služby na oddělení vězeňské stráže ve Vazební věznici v Litoměřicích

Vězeňská služba České republiky nabízí 15 volných pracovních míst v oboru obrany a ochrany na pozici příslušník/příslušnice Vězeňské služby na oddělení vězeňské stráže ve Vazební věznici v Litoměřicích. Práce na plný úvazek v nepřetržitém provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením 27 620 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSV s maturitou. Místem pracoviště je Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Litoměřice, okres Litoměřice. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Ing. Jitka Špátová.

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 27 620 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Hledáme
- občan České republiky, věk nad 18 let, střední vzdělání s maturitní zkouškou, velmi dobrý fyzický, psychický a zdravotní stav, trestní bezúhonnost, uživatelskou znalost PC (MS WORD, EXCEL).
Nabízíme
- náborový příspěvek 75.000,- Kč, nástupní služební příjem 27.620,- Kč, po absolvování základní odborné přípravy platový postup, 30 dní dovolené, podnikové stravování, benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb, možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, po úspěšném absolvování služební zkoušky zařazení do služebního poměru na dobu neurčitou, po 15 letech služby navíc 14 dní ozdravného pobytu každý rok, při skončení služebního poměru po 6 letech vzniká nárok na odchodné, při skončení po 15 letech služby až do důchodu nárok na výsluhový příspěvek.
Nástup
- ihned po ukončení příjímacího řízení
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky
Kontaktní údaje: Ing. Jitka Špátová, tel. 416 720 155, mail: JSpatova@vez.ltm.justice.cz

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jitka Špátová
Telefon: 416 720 155 (179), 602 792 840
E-mail: jspatova@vez.ltm.justice.cz

Referenční číslo ÚP: 20562020716
Poslední aktualizace: 13.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 4.8.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů