Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici Učitelé v oblasti předškolní výchovy. Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2021 s ohodnocením od 24 450 do 35 420 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.5.2021. Další informace Vám poskytne Lenka Stehlíková.

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 24 450 – 35 420 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.5.2021 – 31.12.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Podmínka na požadované vzdělání: odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovníků, § 6 ods. 1, učitel mateřské školy, tj.minimálně střední pedagogická škola s maturitou - obor předškolní a mimoškolní výchova
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s dětmi předškolního věku, bezúhonnost, absence poruch řeči, zaměření na výchovné aktivity a výchovnou péči, edukační vzdělávání, kladný vztah k dětem předškolního věku, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost rozhodovat a přijmout odpovědnost, schopnost týmové práce, empatie a stabilita. Vítány jsou pedagogické zkušenosti v rozsahu práce s dětmi předškolního věku vč. kreativních přístupů a hry na hudební nástroj.
Nabízíme: práci v dětské skupině ZDRAVÁ ŠKOLIČKA pro děti předškolního věku, která je alternativou mateřské školy, viz. http://www.centrumsrdicko.cz/. Pracovní doba v běžném pracovním týdnu vždy v rozsahu 8 hodin, a to v rozpětí od 6:00 do 16:00 hodin.
Pracovní poměr lze po uplynutí doby určité uzavřít na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
v organizaci je zajištěno stravování, nárok na dovolenou v rozsahu 5 týdnů, osobní ohodnocení, odměny, výhody FKSP, jistota, dobrý kolektiv.
První kontakt e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Stehlíková
Telefon: 416 742 087
E-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz

Referenční číslo ÚP: 20770420754
Poslední aktualizace: 12.2.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 2.3.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů