Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / pracovník/pracovnice o děti v oblasti předšklní výchovy v mimoškolních zařízení

pracovník/pracovnice o děti v oblasti předšklní výchovy v mimoškolních zařízení

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici pracovník/pracovnice o děti v oblasti předšklní výchovy v mimoškolních zařízení. Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2021 s ohodnocením od 22 980 do 35 420 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.7.2021. Další informace Vám poskytne Lenka Stehlíková.

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 22 980 – 35 420 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.7.2021 – 31.12.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

pracovní poměr na dobu určitou jde po jeho uplynutí uzavřít na dobu určitou.
Podmínka na požadované vzdělání: odborná kvalifikace dle zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, § 5, ods. 5, minimálně střední škola s maturitou včetně akceptace podmínky - doplnit si odborné vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní výchova.
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s dětmi předškolního věku, bezúhonnost, absence poruch řeči, zaměření na výchovné aktivity a výchovnou péči, kladný vztah k dětem předškolního věku, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce a empatie. Vítány jsou pedagogické zkušenosti v rozsahu práce s dětmi předškolního věku vč. kreativních přístupů a hry na hudební nástroj.
Nabízíme: práci v dětské skupině ZDRAVÁ ŠKOLIČKA pro 15 dětí předškolního věku, která je alternativou mateřské školy, viz. http://www.centrumsrdicko.cz/. Pracovní doba v běžném pracovním týdnu vždy v rozsahu 8 hodin, a to v rozpětí od 6:00 hod. do 16:00 hodin.

Zaměstnanecké výhody: V organizaci je zajištěno stravování, nárok na dovolenou v rozsahu 5 týdnů, osobní ohodnocení, odměny, výhody FKSP, jistota, dobrý kolektiv.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem.

První kontakt

Kontaktní osoba: Lenka Stehlíková
Telefon: 416 742 087
E-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz

Referenční číslo ÚP: 21124300713
Poslední aktualizace: 23.3.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 13.4.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů