Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / pčující osoba v dětské skupině

pčující osoba v dětské skupině

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici pčující osoba v dětské skupině. Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2021 s ohodnocením od 26 730 do 39 410 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO s maturitou (bez vyučení). Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.9.2021. Další informace Vám poskytne Ing. Bc. Ivana Humlová.

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 26 730 – 39 410 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.9.2021 – 31.12.2021
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Podmínka na požadované vzdělání: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praktické sestry, dětské sestry, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa.
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s dětmi předškolního věku, výpis z rejstříku trestů, absence poruch řeči, kladný vztah k malým dětem předškolního věku, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost rozhodovat a přijmout odpovědnost, schopnost týmové práce, empatie a stabilita.
Nabízíme: práci v dětské skupině ZDRAVÁ ŠKOLIČKA pro děti předškolního věku dle zákona č. 247/2014 Sb., která je alternativou mateřské školy, viz. http://www.centrumsrdicko.cz/sluzby/detska-skupina-zdrava-skolicka/.
Pracovní doba v běžném pracovním týdnu vždy v rozsahu 8 hodin, a to v rozpětí od 6:00 do 16:00 hodin.
Uchazeče prosíme o zaslání životopisu na email: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz, prosíme nekontaktujte nás telefonicky!

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Bc. Ivana Humlová
E-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz

Referenční číslo ÚP: 22304420755
Poslední aktualizace: 9.7.2021

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 1.8.2021.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů