Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / pečující osoba v dětské skupině

pečující osoba v dětské skupině

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici pečující osoba v dětské skupině. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2026 s ohodnocením od 22 200 do 32 120 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.1.2023. Další informace Vám poskytne Ing. Bc. Ivana Humlová, , tel.: , e-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz.

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 22 200 – 32 120 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: 1.1.2023 – 31.12.2026
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

podmínka na požadované vzdělání: odborná kvalifikace dle zákona č. 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině, § 5, ods. 4, minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou nebo střední odborné s výučním listem s podmínkou minimálně 2 roky praxe v oboru, tj. práce s dětmi předškolního věku, včetně akceptace podmínky - profesní kvalifikace chůvy pro děti v dětské skupině.
Požadavky na uchazeče: zdravotní způsobilost pro práci s dětmi předškolního věku, bezúhonnost, absence poruch řeči, zaměření na výchovné aktivity a výchovnou péči, kladný vztah k dětem předškolního věku, znalost práce na PC, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce a empatie. Vítány jsou pedagogické zkušenosti v rozsahu práce s dětmi předškolního věku vč. kreativních přístupů a hry na hudební nástroj.

Nabízíme: práci v dětské skupině pro děti od 18 měsíců do 3 let, viz. http://www.centrumsrdicko.cz/. Pracovní doba v pracovních dnech vždy v rozsahu 8 hodin denně, a to v rozpětí od 6:00 do 16:00 hodin (pozn. z provozních důvodů nelze upravovat pracovní dobu či střídání směn).

Zaměstnanecké výhody: v organizaci je zajištěno stravování, nárok na dovolenou v rozsahu 5 týdnů, osobní ohodnocení, odměny, výhody FKSP, jistota, dobrý kolektiv.

Pokud máte o pracovní nabídku zájem, pošlete na email: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz životopis a na 1 list A4 návrh týdenního plánu činností.

První kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Bc. Ivana Humlová
E-mail: centrumsrdicko@centrumsrdicko.cz

Referenční číslo ÚP: 26093940707
Poslední aktualizace: 14.9.2022

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 27.9.2022.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů