Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / učitel/učitelka - speciální pedagog/speciální pedagoška

učitel/učitelka - speciální pedagog/speciální pedagoška

Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště nabízí volné pracovní místo v oboru výchovy a vzdělávání na pozici učitel/učitelka - speciální pedagog/speciální pedagoška. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2024 s ohodnocením 31 500 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je VŠ magisterské. Místem pracoviště je Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště, pracoviště Pekařská ulice, Litoměřice,, okres Litoměřice. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Martina Šípová, , tel.: 773 611 167, e-mail: martina.sipova@euroinstitut.cz.

Zaměstnavatel: Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 31 500 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu určitou do 31.8.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Informace o podmínkách výběrového řízení na stránkách www.litomerice.cz, radnice - další informace-úřední deska-výběrová řízení.
Plat uveden v souladu s nařízením vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejné správě + příplatek za vedení, osobní ohodnocení po zapracování a uplynutí 6ti měsíční zkušební doby, nástup od 1.7. nebo dohodou. Požadavky - vysokoškolské vzdělání (BC, MGR, nejlépe ekonomického, právního, veřejnosprávního, technického nebo stavebního),Uvedené zaměření může být nahrazeno minimálně 5-ti letou pracovní praxí u obdobné organizace (příspěvková nebo státní, případně organizace spravující sportovní, lázeňské nebo kulturní zařízení, práce v technických či komunálních h službách), zkušenosti s řízením pracovního kolektivu po dobu alespoň 3 let, schopnost finančního plánování prostředků organizace, výhodou orientace v řízení obdobné velikosti, v zákonných normách vztahujících se k energetice, správě nemovitostí, odpadovém hospodářství a ekologii, v pracovním právu, bezpečnost práce a zadávání veřejných zakázek výhodou , znalost problematiky fungování příspěvkové organizace, náležitosti přihlášky do 1. a 2. kola uvedeny na výše uvedených webových stránkách

První kontakt

Kontaktní osoba: Martina Šípová
Telefon: 773 611 167
E-mail: martina.sipova@euroinstitut.cz

Referenční číslo ÚP: 27917780782
Poslední aktualizace: 5. 9. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 22.9.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů