Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Litoměřice / pracovník/pracovnice v sociálních službách v sociální službě denní stacionář

pracovník/pracovnice v sociálních službách v sociální službě denní stacionář

Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO nabízí volné pracovní místo v oboru zdravotnictví na pozici pracovník/pracovnice v sociálních službách v sociální službě denní stacionář. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 26 180 do 37 010 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO, okres Litoměřice. Nástup možný od 1.8.2024. Další informace vám poskytne Pavla Zajíčková, e-mail: vedoucidennistacionar@centrumsrdicko.cz.

Poznámka zaměstnavatele

POŽADUJEME:
Vzhledem ke způsobu práce a specifické struktuře cílové skupiny příjemců služby je podmínkou střední vzdělání s maturitou.
Dalším požadavkem je zdravotní způsobilost pro práci s mentálně a fyzicky handicapovanými osobami, absence poruch řeči, bezúhonnost, kladný vztah k mentálně a fyzicky handicapovaným osobám, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost přijmout odpovědnost, nastavení pro týmovou práci, empatie a znalost práce na PC.
Vítáno splnění požadavku na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj. absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách, popř. splňovat zákonnou podmínku odborného vzdělání.
Dále vítány zkušenosti s osobami s poruchou autistického spektra a zkušenosti s osobami s omezenými komunikačními schopnostmi, tj. s augmentativní a alternativní komunikací.
NABÍZÍME:
Práci v sociální službě denní stacionář, jde o přímou obslužnou péči, dále výkon činností dle zákona 108/2006 Sb., § 116. Odkaz na webové stránky organizace: http://www.centrumsrdicko.cz/ - denní stacionář. Pracovní doba pouze v běžném pracovním týdnu (od po. do pá.) od 6:45 do 15:15 hod.
Pokud máte o pracovní nabídku zájem, pošlete prosíme životopis a návrh na týdenní plán činností v rozsahu formátu A4 na tento email: vedoucidennistacionar@centrumsrdicko.cz. Nebudeme odpovídat uchazečům, kteří v rámci prvního kontaktu nezašlou životopis včetně vypracovaného týdenního plánu činností. Děkujeme za pochopení.

Zaměstnanecké výhody : zaměstnanec má nárok na dovolenou v rozsahu 6 týdnů, osobní ohodnocení, zvlášní příplatek, odměny, stravování za příznivé ceny, FKSP výhody, stabilita, pevná pracovní doba, jistota a skvělý kolektiv.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Informace o pracovním místě

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené děti a mládež - SRDÍČKO
Místo výkonu práce: Litoměřice
Platové ohodnocení: 26 180 – 37 010 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Od 1.8.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

První kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zajíčková
E-mail: vedoucidennistacionar@centrumsrdicko.cz

Referenční číslo ÚP: 29520840709
Poslední aktualizace: 10. 6. 2024

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 15. 6. 2024.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů